Sofian Medjmedj vydává singl VMBR

autor: archiv
zvětšit obrázekMladý zpěvák Sofian Medjmedj vypouští letně laděnou novinku s názvem VMBR (Věř mi budeš ráda), na níž autorsky spolupracoval s rapperem Reginaldem. Melodickou píseň s úderným beatem doprovází tzv. city lights videoklip , který vznikl v režii Patrika Soldána.
Díky chytlavé melodii, pozitivnímu vibu a moderní produkci v podání vyhledávaného producenta Lukáše Chromka, má ambici stát se letošním summer hitem. „Ze všech písniček, který mám jsem se v téhle našel úplně nejvíc. Co se týče stylu, zpěvu, beatu,... . Díky tomuhle tracku vím, jakým směrem se chci vydat a jaký fresh (pop) sound chci do ČR přinést,“ popisuje píseň Sofian.
Stylově pojatý videoklip zachycuje zážitky mladého páru v žáru letní noci. Režisér vsadil na neonové barvy, které jsou trendy a videu dodávají kouzlo i milostnou atmosféru. Náladou se celkově propojuje se samotným singlem.
Spolupráce Sofiana a Reginalda vznikla již dříve, kdy se Sofian objevil ve featu úspěšné skladby Easy Easy, která má přes 1,5 zhlédnutí na YouTube a milion přehrání na streamovacích službách. Reginald k novince VMBR uvedl: „Na songu mě nejvíc baví jeho retro vibe ve spojení s moderními zvuky, což i poslední dobou hodně definuje sound světových hitů. Mám radost, že se nám podařilo VMBR dotáhnout tam, kde je a věřím, že bude fanoušky bavit.” Oba společně vystupují také na právě probíhajícím turné skupiny PSH s názvem Pobřežní hlídka tour 2020.
TIP!
Časopis 27 - rubriky
Články v rubrice - Novinky...
Hvězdné spojení na připravovaném albu Štefana Margity

Na albu Andělé strážní spojil Štefan Margita síly s inspirativními ženami české hudební a herecké scény. Po bo ...celý článek
Časopis 27 - sekce
DIVADLO
Vášeň a intriky ovládly Pražský hrad

Ve středu 25. června měla na Pražském hradě premiéru letošní novinka Othello. V režii Braňa Holička se v titul celý článek
OPERA/ TANEC
Academy Kroměříž otevírá obor zaměřený na management

Osmý ročník letní hudební akademie se zaměřuje také na kulturní manažery a pořadatele akcí. Obor povedou osob celý článek
LITERATURA/UMĚNÍ
Harrison Ford a Helen Mirrenová ve westernovém seriálu

1923 (1/8)
Braňte se, nebo zemřete. Příběh o původu ranče Yellowstone pokračuje. Osud rodiny Duttonových v celý článek