zvláštní poděkování
Quantcom.cz

ZAZ opět předvede svoji energickou show

ZAS

autor: Zdroj: Pořadatel koncertu   

zvětšit obrázek

Zpěvačka ZAZ se podělí s publikem o svou energii a optimismus 25. října 2022 v pražském O2 universu. ZAZ okouzlila svět písničkami, ve kterých se snoubí tradice cikánského jazzu, francouzského šansonu, melodického popu, swingu, pouličního šramlu s příchutí latiny a flamenca. Tuzemským hudebním fanouškům ZAZ představí své nové album ISA v pražském O2 universu.
Zaz se vrací na pódia se svým pátým albem, které vydala na podzim 2021. Po vydání jejích prvních čtyř alb následovala tři světová turné, a proto si pak na čas dala pauzu.
Poslední album vzniklo během lockdownu na jaře 2020. Ve vynucené a zároveň vítané samotě bylo album namalované upřímnými emocemi jako série obrazů.

Na novém albu Zaz spolupracovala s nizozemským producentem REYN (Vanessa Paradis, Stephan Eicher, Benjamin Biolay, Gaëtan Roussel, ...), a dali si záležet, aby každé skladbě na albu dodali vlastní barvu; pracovali s hlasem, který není třeba představovat, stejně živým jako dojemným a vždy perfektně zabarveným. Texty promlouvají přímo a jsou pro renomovanou umělkyni Zaz osobní až intimní.
Ve stejném duchu se ponese také její turné, přirozeně nazvané ORGANIQUE TOUR, je návratem k blízkosti publika. Návštěvníci budou mít opět možnost zažít jedinečnou osobnost Zaz, objevit nové podoby jejího umění i všechna její kouzelná zaklínadla. Mohou se znovu zamilovat do jejích největších hitů Je veux, On ira, Éblouie par la nuit, Que vendra ..., stejně jako do její nové skladby Imagine (VIDEO).
Nevšední, energická show, pozitivní a velkorysá, která vykouzlí úsměv na tváři, přinese "de la joie et de la bonne humeur" a připomíná nám, že se Zaz bychom se na svět měli vždy dívat růžovými brýlemi.
Toto světové turné bude zároveň pro Zaz i veřejnost další příležitostí poznat a setkat se s nevládními organizacemi, s nimiž Zaz spolupracuje prostřednictvím jejího projektu Zazimut, a přidává tak i zelenou barvu do "la vie en rose".
Koneckonců, není Zaz - vlastním jménem Isa - dámou pestrých barev?
Vstupenky na koncert zde.

17.1.2022 13:01:29 Redakce | rubrika - Koncerty

Časopis 20 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Macbeth (LSS 2022)

Články v rubrice - Koncerty

Filip Kaňkovský koncertem oslaví 20 let své kapely

Green Småtroll

Kapela Green Småtroll založená Filipem Kaňkovským, která se věnuje jamajské hudbě 60. let a jejím fúzím, ...celý článek


Lash & Grey spojí tóny s B-Side Bandem

B-Side Band live

B-Side Band představí 2. června nový koncertní projekt Takt-Ty. Na pódiu brněnského Metro Music Baru spolu s o ...celý článek


Jan Smigmator opět v pražské Lucerně

Jan Smigmator turné Murphyho zákon (Foto: Martin Kubišta)

Už deset let trvá pěvecká kariéra českého swingaře Jana Smigmatora. A stihl toho už víc než dost. Honza je na ...celý článek


Petra Janů slaví letos dvojí výročí

Petra Janů

Trojnásobnou Zlatou slavici Petru Janů čeká letos hned dvojí významné výročí – 50 let na scéně a 2x 35 l ...celý článek


Kittin & The Hacker na Flédě

Kittin & The Hacker

Kittin & The Hacker vystoupí ve společné české premiéře 20. května na Flédě. Zásadní tvůrčí tandem underground ...celý článek


Kapela Primus poprvé v Praze

Kapela Primus

Kultovní americká kapela Primus přijede poprvé na samostatný koncert do České republiky! 17. 9. 2022 se v praž ...celý článekČasopis 20 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Komedie Bourák s Ivanem Trojanem

Ivan Trojan (Bourák)

Bourák
Komedie Ondřeje Trojana s Ivanem Trojanem v roli Bouráka, věčného frajera, kterému teče do baráku i celý článek

další články...