zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Filip Kaňkovský koncertem oslaví 20 let své kapely

Green Småtroll

autor: Zdroj: Pořadatel koncertu   

zvětšit obrázek

Kapela Green Småtroll založená Filipem Kaňkovským, která se věnuje jamajské hudbě 60. let a jejím fúzím, oslaví 6. 5. 2022 od 19:00 hod v pražském klubu 007 své Dvacáté narozeniny. Kapela má na kontě tři alba, za poslední z nich *získala* žánrovou *cenu Andě*l v kategorii Ska & Reggae, kterýmžto dvěma proudům se poctivě věnují a se svojí hudbou se představili na bezpočtu tuzemských klubových i festivalových koncertech. Vystupovali ve Francii, Belgii, Německu, Polsku a samozřejmě se těší oblibě i na Slovensku.

V Praze měli možnost vystupovat s mnoha světovými hvězdami tohoto žánru. Ať jsou to New York Ska Jazz Ensemble, Bybylon Circus, Yellow Umbrella, Mr T bone nebo s jedním z původních zakladatelů tohoto stylu, Royem Ellisem, neboli Mr. Symaripem, kterému dělali doprovodnou kapelu. Jako support vystoupí nadějná reggae kapela Priestly Meadows a po koncertě se můžete těšit na afterparty Dje Maykla. Chystá se i velké hudební překvapení a kapela představí nový merchandise.

Kapela Green Småtroll absolutní špička tuzemského ska. Úplná Skinhead Reggae Filharmónie. Jazz Mood De Luxe. Skvělí muzikanti, delikátní melodie a rytmy, přesto jsou tam ty správný koule a drive. 7mi hlavá ska-saň předvádí nevídané, respektive neslýchané hudební zážitky. A to si představte, slaví 20 LET EXISTENCE!
Vstupenky na koncert zakoupíte ZDE.

3.5.2022 18:05:06 Redakce | rubrika - Koncerty

Časopis 26 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Předplatné 2022/2023

Články v rubrice - Koncerty

Kytarista Jack White se vrací do Prahy

Jack White

Bombastický kytarista Jack White se vrací po letech do Prahy, aby zde představil rovnou dvě nová alba. Koncert ...celý článek


Jeff Beck koncert s Johnnym Deppem v O2 universum

Jeff Beck

Osminásobný držitel Grammy a člen rockové síně slávy Jeff Beck přijede 11. července 2022 do O2 universa se spe ...celý článekČasopis 26 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Filmové tipy 26. týden

Mel Gibson (Po čem ženy touží)

Po čem ženy touží
Svět je plný estrogenu! Mohou muži vůbec někdy porozumět ženám? Americká komedie s Melem celý článek

další články...