zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Pink Floyd: Animals / 2018 Remix Edition

Přebal alba

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Kapela Pink Floyd je nepochybně jednou z nejzásadnějších skupin hudební historie. Jejich experimentální rocková muzika ovlivnila miliony posluchačů a inspirovala několik generací hudebníků. Vždy je zdobil progresivní přístup při hledání nových možností, kladli důraz na koncepční propojení zvuku s obrazem. Měli jedinečné nápady a pořádali originální výpravné koncerty. Od roku 1964, kdy vznikli, natočili patnáct studiových alb. Těžko hledat slavnější art-rockovou skupinu!

Reedice slavné desáté desky Animals skupiny Pink Floyd původně vydané vlednu 1977. Album je kdispozici vgatefold formálu na CD a LP, dále na Blu-ray a také vDeluxe provedení (CD, LP, DVD, Blu-ray). Na nosičích DVD a Blu-ray je kromě původního stereo záznamu zroku 1977 také mix zroku 2018 a to ve stereo provedení a poprvé také ve formátu 5.1 Surround Sound. O mix se postaral James Guthrie. Gramáž LP je pochopitelně 180g, v limitovaném Deluxe boxu najdete navíc 32stránkový booklet (v LP a CD je 28stránkový, v Blu-ray 16stránkový).
Tracklist:Pigs on the Wing (Part One), Dogs, Pigs (Three Different Ones), Sheep, Pigs on the Wing (Part Two).

19.9.2022 11:09:44 Redakce | rubrika - CD boxy

Časopis 48 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Okupace (DBz)

Články v rubrice - CD boxy

Totally Nothin vydává nové album

Totally Nothin

Energie, autenticita, neustálý progres a v neposlední řadě velký talent – to jsou atributy, ktreré ke sv ...celý článekČasopis 48 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Filmové tipy 48. týden

Kate Winsletová  (Švadlena)

Krásný ztráty
Umělecká ředitelka MFF Karlovy Vary Eva Zaoralová a režisér Karel Smyczek v baru u Michala Pr celý článek

další články...