zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Adam Pavlovčin vydává nejen debutový singl

Adonxs (Zdroj: Warner Music)

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Vyhrál loňskou sérii soutěže Česko Slovenská Super Star jako Adam Pavlovčin a je vděčný za každý hlas. S prvním videoklipem Moving On se ale veřejnosti představuje Adamovo umělecké alter ego ADONXS (vyslovováno jako „adonys“). Zve nás do svého vnitřního světa, kde není prostor pro předsudky, omezení a škatulky.

Adonis, půvabný mladík, kterého si oblíbila řecká bohyně Afrodíté, mu byl inspirací jen částečnou – především díky tomu, že odkazuje na dobu dávných pověstí, kdy neexistovaly v kráse, umění ani lásce ostře vykreslené hranice. Spíše než fyzickou krásu ale současný Adonxs vyzdvihuje krásu vnitřní a hlavně sílu. Tu, která nám dává možnost být tím, kým chceme být.
„Pro mě je ADONXS spojený se silou, a to jak fyzickou, tak především tou mentální. Dává mi sílu vystoupit na pódium, překonat trému i jakoukoli překážku a být na stagi svobodnější. Doufám, že stejnou sílu a oporu poskytne i mým posluchačům, protože my všichni v sobě máme potenciál být volní a svobodně vyjádřit svoji osobnost.“ říká Adam Pavlovčin.

Adonxs právě teď přichází s jeho debutovým singlem Moving On. Jak videoklip, tak singl samotný snadno předčí velká očekávání, se kterými fanoušci na Adonxsův debut netrpělivě čekali už od finále SuperStar. „Tuto skladbu jsme napsali společně s producenty Oliverem Fillnerem a Tomášem Lobbem hned po skončení SuperStar a po krátkém vánočním odpočinku. Měli jsme společně rozpracováno několik skladeb, ale tato z nich jednoznačně vyčnívala a hned jsme věděli, že bude úvodním singlem. 'Moving On' pro mě uzavírá jednu a zároveň otevírá další životní etapu, na kterou se nesmírně těším a v podstatě ji už tak trochu žiji. V jedné rovině vypráví o vtahu, který nikam nevedl a naopak mě stahoval každým dnem níže a níže. Zároveň je to moje vlastní hymna na radost z toho, co se právě v mém životě děje.” dodává.

Videoklip Moving On upoutá diváka svou pohlcující atmosférou od první vteřiny až do samého konce. „Vizuální identita je pro mě jako pro zpěváka velmi důležitá a právě proto byl klip k debutovému singlu klíčovou složkou. Já jsem z výsledku nadšený a věřím, že diváci budou také. Celý klip vyžadoval několik měsíční přípravy a nakonec se na něm, po boku režiséra Jirky Horenského, podílel 40 členný tým.” komentuje Adonxs.
Později v tomto roce pak ADONXS fanouškům nabídne sólovou desku i koncertní turné. Po poslechu Moving On a zhlédnutí videoklipu bude ale všem jasné, že je v Adonxsově budoucnosti určitě na co se těšit.

15.8.2022 14:08:50 Redakce | rubrika - Novinky...

Časopis 39 - rubriky

Archiv čísel

reklama

2 : 22 Duchařský příběh (Činoherní klub)

Články v rubrice - Novinky...

Kapela O5 a Radeček se spojila s Radkem Jarošem

Kapela O5 a Radeček

Sorry, že mám rád hory! Tak zní začátek refrénu hitové písně HORY (VIDE ...celý článek


Tereza Mašková s romantickým videoklipem

Tereza Mašková (Foto: Oliver Žilák)

Úspěšná zpěvačka Tereza Mašková s fenomenálním hlasem je z výsledku nadšená: ,,Původně jsem chtěla natočit vid ...celý článekČasopis 39 - sekce