zvláštní poděkování
Volný.cz

Musela ujít 640km a teď jí producent zaprodává

Eva Toulová

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Shánění peněz na filmový projekt není jistě nic snadného. Své o tom ví producent Camina na kolečkách, který aby získal prostředky na Černobylské pokračovaní, nezdráhal se ani zaprodat režisérku
Evu Toulovou. Ve sbírkové kampani je tak možné koupit si s režisérkou rande.
„Kdo by nechtěl povečeřet s režisérkou Evou Toulovou? Tuhle příležitost si nechat ujít, je jako nekoupit si označený výherní los. Dobré jídlo a Eva jen a jen pro vás.“ takovými slovy láká producent na odměnu v crowfundingové kampani nového filmu Černobyl na kolečkách, který se má natáčet v černobylském areálu.

„Na natáčení s Peťou už mě nepřekvapí už ani nic. Na prvním filmovém projektu jsem musela jít pěšky 640km. Spali jsme pod širákem u rozvalin, kde se předtím vyhřívaly zmije a na konci cesty jsem skončila s kamením v uších u španělského ušního lékaře.“ shrnula režisérka dosavadní spolupráci s producentem. „V připravovaném snímku Černobyl na kolečkách budeme opět putovat vydáme s pacientem s roztroušenou sklerózou na invalidním vozíku, Honzou Duškem, tentokrát černobylským areálem.“ upřesnila režisérka. Expedice, kterou zaštítila Dana Drábová, se má uskutečnit na přelomu léta a podzimu letošního roku.

20.4.2021 11:04:25 Redakce | rubrika - Filmová scéna